חברת IL-Audio גאה להציג את חברת הפטיפונים KRONOS AUDIO ה Top Ultra High End שעומדת בחוד החנית המגיע אלינו מקנדה והיא כאן.

 

לחברה יש שלושה דגמים והם : PRO - SPARTA - 0.5 

ושני זרועות :  12" Helena 10.5" -  Black Beauty  זרועות מתוכננות לפטיפון של החברה.

 

החברה זכתה בכל תואר אפשרי  "הפטיפון הטוב ביותר שיש"  מן העיתונות הבינלאומית וביקורות מהעיתונאים הטובים ביותר בעולם האודיו אשר מחזיקים כ Reference במערכת הקיימת שברשותם. 

 

איך נוכל להסביר את ההצלחה הזו ?במילים פשוטות :

״פאטנט ייחודי של Kronos״

הפטיפון היחיד מסוגו בעולם הנטול רזונאנס (ויברציה) שבנוי באופן מיוחד ובטכנולוגיה זו.

 

בנוסף לפאטנט של החברה הוא תוספת של פלטה השווה לשניה שמסתובבים זה מול זה,החברה מכנה זאת  מהפכה כפולה נגד סיבוב כפול כלומר : הרטט האמצעי שמניע את כוח המומנט מבודד את הרעש הסביבתי והמכני תוך שמירה על יציבות מושלמת.

 

בקר המהירות המבוסס ע״י ספקי DC שקטים במיוחד מניעים את הפלטה/ות במהירות מושלמת וברמת דיוק של  33.333 RPM ללא שגיאות ושאינו תלוי ברשת של חברת החשמל שמשתנה.

בסיס ה - (Frame) עליו יושבת הפלטה משלבים חומרים מורכבים במיוחד בכדי להציע קשיחות ולמזער את משוב האקוסטי. לבסוף, הפטיפונים של החברה נבדקו עם ביצועי השמעה לאלה של ה Master Tape (סלילים) של האמן המקורי ותהליך בדיקה השוואתי עם הפטיפון של Kronos השיג תגובת תדר נייטרלית, וטימבר טבעיים ודינמיקה יוצאת דופן.

 

KRONOS  PRO

בקרוב...

 

KRONOS SPARTA

 

בקרוב...

 

 

KRONOS 0.5

בקרוב...

 

 

 

HELENA 

פ

 

 

 

 

BLACK BEAUTY 

 

ז 

 

SCPS - 1

 

ה

Triangle Art APOLLO

 

 

פטיפון Ultra High End

דגם Reference SE   פטיפון  ששוקל 130 ק"ג. ומגיע בשלושה חלקים, מנוע,בסיס,והפלטה. הוא בנוי מסגסוגת אלומיניום T6וארבעה מתכות שונות מוצק וחסון עם 48mm מגש מתכת עבה ....

 

 

 

קישור לאתר היצרן : 

Triangle Art 

מוצרים